Hoofdbestuur PBH – secretariaat@pbholland.com


Rol in bestuur Naam Telefoon E-mail
VoorzitterAndré Faaij06-44906856andre.faaij@pbholland.com
PenningmeesterErik Vreman06-14611047penningmeester@pbholland.com
Secretaris Vacant
SponsorzakenHans van Eijk06-53400665hans.van.eijk@pbholland.com
LidMarieke de Groot06-28901283marieke.de.groot@pbholland.com
Jeannine Hoogland06-23176988jeannine.hoogland@pbholland.com
Bankrekening NL04RABO03071.04.990 t.n.v. Polsstokbond Holland

Ondersteunende commissies

Springersraad > springersraad@pbholland.com
Julia van Eijk – Guus Hoogland – Wijnan van Ingen – Niels Levering – Laura Maaijen – Leonie de Regt –

DB Technische commissie > dbtc@pbholland.com
André Faaij – Annie van de Geer –
Annie van de Geer –

Sponsorcommissie > sponsorcommissie@pbholland.com
Hans van Eijk – Jaco de Groot – Arja Helmes –

Jeugdcommissie > jeugd@pbholland.com
Carla Bos – Hidde van Dam – Nynke Hofman – Leo Roskam – Mieke Slootjes – Moniek van Vliet –

Promotiecommissie > promotie@pbholland.com

Redactie Polshoogte > polshoogte@pbholland.com
Joanne van de Geer – Guus Hoogland – Mark van der Horst – Bas van Leeuwen – Fabiënne Overbeek – Rianne de Regt –

Wedstrijd Opzet Commissie > woc@pbholland.com
Gerard Backx – Christa Faaij – Arja Helmes –

Ondersteunende taken

Materialen Henry Helmes > materialen@pbholland.com
Vrienden van de PBH Janny Schoenmaker – > vriendenpbh@pbholland.com
Wedstrijdtenues Christa Faaij – > polsstokkleding@pbholland.com
Websitebeheerder > webbeheer@pbholland.com
Demoteam Maik Backx – Thys Jan Bootsma – Nard Brandsma – Hans van Eijk – Peter Faber – Hans Helmholt – Ludger de Jong – Anna Martha v/d Mei – Neeltje Nauta – Wietse Nauta – Eelco Tigchelaar – > demo@pbholland.com
Commentatoren Danny Baas – Wim Roskam – Herman Stigter – Eelco Tigchelaar – Carolien Voorbij- de Groot – > commentatoren@pbholland.com

Wedstrijdleiders PBH


Naam Telefoon
1Gerard Backx06-30143464
2Marjan Duurkoop-de Groot06-14004496
3André Faaij06-44906856
4Ricardo Faaij06-46137141
5Annie van de Geer06-40441009
6Henry Helmes06-12235709
7Frank van der Horst06-41399858
8Ad Knijff06-53122608
9Tino Leliveld06-14184801
10Krista van Midden - Klarenbeek06-54314247
11Sebastiaan van Oort06-34202310
12Theo Samson06-50570800
13Aart de With06-13053455

Coördinator bus

André Faaij

Overkoepelende bond / Nederlandse fierljepbond

Voorzitter
Jouke Jansma – 06-50807438 – jouke.jansma@nederlandsefierljepbond.nl

Bestuursleden
Hans van Eijk – André Faaij – Etty Kramer-Spriensma – Rients v/d Wal –

Ledenraad
Rian Baas – Dries Braaksma – Freerk Arjen Broekstra – Bert Koetsier –

Verenigingen

Jaarsveld www.polsstokjaarsveld.nl
VoorzitterRick Boervoorzitter@polsstokjaarsveld.nl
PenningmeesterBastiaan de Bruijn
Leden Corné LekkerkerkerSebastiaan van OortPieter Roodeburg
Linschoten www.polsstokclublinschoten.nl
VoorzitterRonald van Bemmelvoorzitter@polsstokclublinschoten.nl
SecretarisEline Duurkoopsecretaris@polsstokclublinschoten.nl
PenningmeesterJelle Vianen
Leden Marijke BoeleBram den HartoghYvonne KamphofLeonie de RegtJohan van der Wind
Polsbroekerdam www.polsstokkerdam.nl
VoorzitterLiesbeth de Groot - de Withvoorzitter@polsstokkerdam.nl
SecretarisJoriene Baassecretariaat@polsstokkerdam.nl
PenningmeesterArno Baaspenningmeester@polsstokkerdam.nl
Leden Kathy BaarsReinier OverbeekMartin de RidderMichelle van VuurenFlorus de With
Vlist www.polsstokclubdevlist.nl
VoorzitterGerard Backxgerard.backx@polsstokclubdevlist.nl
SecretarisCarla Boscarla.bos@polsstokclubdevlist.nl
PenningmeesterLinda Mulderlinda.mulder@polsstokclubdevlist.nl
Leden Hans van EijkJulia van EijkRuben van EijkNiels Levering
Zegveld www.polsstokclubzegveld.nl
VoorzitterAnton Kasteleinanton@polsstokclubzegveld.nl
SecretarisLaura Bergmansecretariaat@polsstokclubzegveld.nl
PenningmeesterSandra van Vlietsandra@polsstokclubzegveld.nl
Leden Wijnan van IngenHuijbert van der KnaapPaul van Meijeren
Stichtse Vecht www.pvsv.nl
VoorzitterMarcel Blekendaalmarcel.blekendaal@pvsv.nl
SecretarisPieter Hielemapieter.hielema@pvsv.nl
PenningmeesterGer Timmensger.timmens@pvsv.nl
Leden Floris van ElzakkerDanielle Hijman