Hoofdbestuur PBH – secretariaat@pbholland.com


Rol in bestuur Naam E-mail
VoorzitterFloris van Elzakkervoorzitter@pbholland.com
PenningmeesterNatanya Faaijpenningmeester@pbholland.com
SecretarisLiesbeth de Groot - de Withsecretariaat@pbholland.com
Bastiaan de Bruijn
Ruben van Eijk
Jaco de Groot
Theo Samsontheo.samson@pvsv.nl
Christiaan Spruit
Gerwin van Vliet
Bankrekening NL04RABO03071.04.990 t.n.v. Polsstokbond Holland

Ondersteunende commissies

Springersraad > springersraad@pbholland.com
Guus Hoogland – Niels Levering – Laura Maaijen –

DB Technische commissie > dbtc@pbholland.com
André Faaij –
Annie van de Geer –
Gerard Backx

Sponsorcommissie > sponsorcommissie@pbholland.com
Jaco de Groot – Arja Helmes –

Jeugdcommissie > jeugd@pbholland.com
Hidde van Dam – Nynke Hofman – Suzanne Mulder – Leo Roskam – Moniek van Vliet –

Promotiecommissie Vacature >
promotie@pbholland.com

Redactie Polshoogte > Vacature
polshoogte@pbholland.com
Guus Hoogland – Mark van der Horst –

Wedstrijd Opzet Commissie > woc@pbholland.com
Gerard Backx – Christa Faaij – Arja Helmes –

Ondersteunende taken

Materialen Gerwin van Vliet > materialen@pbholland.com
Vrienden van de PBH > Janny Schoenmaker – > vriendenpbh@pbholland.com
Wedstrijdtenues > Christa Faaij – > polsstokkleding@pbholland.com
Websitebeheerder >André Faaij – Pieter Hielema – > webbeheer@pbholland.com
Demo’s op locatie >Hans van Eijk – > demo@pbholland.com
Commentatoren > Danny Baas – Wim Roskam – Herman Stigter – Eelco Tigchelaar – Carolien Voorbij- de Groot – > commentatoren@pbholland.com

Wedstrijdleiders PBH


Naam Telefoon
1Gerard Backx06-30143464
2André Faaij06-44906856
3Ricardo Faaij06-46137141
4Annie van de Geer06-40441009
5Amanda van de Geer06-53638474
6Henry Helmes06-12235709
7Frank van der Horst06-41399858
8Tino Leliveld06-14184801
9Thomas van Midden06-23719136
10Krista van Midden - Klarenbeek06-54314247
11Theo Samson06-50570800
12Jens Vlasveld06-20655644
13Aart de With06-13053455

Coördinator bus

André Faaij

Overkoepelende bond / Nederlandse fierljepbond

Voorzitter
Jouke Jansma – 06-50807438 – jouke.jansma@nederlandsefierljepbond.nl

Bestuursleden
Jaco de Groot – Etty Kramer-Spriensma – Christiaan Spruit – Rients v/d Wal –

Ledenraad
De ledenraad wordt vertegenwoordigd door 2 verenigingen en 1 afgevaardigde van de springersraad per district

Verenigingen

Jaarsveld www.polsstokjaarsveld.nl
VoorzitterRick Boervoorzitter@polsstokjaarsveld.nl
SecretarisJake van Dam
PenningmeesterStijn Overbeek
Leden Bastiaan de BruijnCorné LekkerkerkerSebastiaan van OortPieter RoodeburgHanna Stigter
Linschoten www.polsstokclublinschoten.nl
VoorzitterLeonie de Regt
SecretarisYvonne Kamphof
PenningmeesterJelle Vianen
Leden Bram den HartoghMargriet KamphofNiels van der KroefHarmen TimmerarendsJohan van der Wind
Polsbroekerdam www.polsstokkerdam.nl
VoorzitterLiesbeth de Groot - de Withvoorzitter@polsstokkerdam.nl
SecretarisMichelle van Vuurensecretariaat@polsstokkerdam.nl
PenningmeesterArno Baaspenningmeester@polsstokkerdam.nl
Leden Kathy BaarsReinier OverbeekMartin de RidderFlorus de With
Vlist www.polsstokclubdevlist.nl
VoorzitterGerard Backxgerard.backx@polsstokclubdevlist.nl
SecretarisCarla Boscarla.bos@polsstokclubdevlist.nl
PenningmeesterLinda Mulderlinda.mulder@polsstokclubdevlist.nl
Leden Hans van EijkJulia van EijkRuben van EijkNiels Levering
Zegveld www.polsstokclubzegveld.nl
VoorzitterWijnan van Ingen
SecretarisLaura Bergmansecretariaat@polsstokclubzegveld.nl
PenningmeesterSandra van Vlietsandra@polsstokclubzegveld.nl
Leden Twan KasteleinHuijbert van der KnaapPaul van Meijeren
Stichtse Vecht www.pvsv.nl
VoorzitterTheo Samsontheo.samson@pvsv.nl
SecretarisPieter Hielemapieter.hielema@pvsv.nl
PenningmeesterGer Timmensger.timmens@pvsv.nl
Leden Ties MeijerJan Miltenburg